1. 0
  2. 1
  3. 2
« »

O nas

                               .dzieci na stron a

 

Niepubliczne Przedszkole „Kraina Zabawy” w Barcinie funkcjonuje od stycznia 2014 roku jako pierwsza tego typu placówka na terenie Gminy Barcin. Budynek mieści się przy ul. Wojska Polskiego 5 w Barcinie.

 

Przedszkole dysponuje dużą, przestrzenną i nowocześnie wyposażoną salą do zajęć dydaktyczno-wychowawczych dla jednej grupy dzieci. Kolejne pomieszczenia to łazienka, szatnia  oraz plac zabaw, który jest na bierząco modernizowany.

 

Przedszkole pracuje zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa Kuratorium Oświaty.

Zatrudniamy miłą i świetnie wykształconą kadrę. Naszą pasją i powołaniem jest praca z dziećmi. Działamy w oparciu o nowoczesne metody pedagogiczne, jednak wzorujemy się również na "starych", sprawdzonych rozwiązaniach sprzed lat.

 

Naszą pasją jest praca z dziećmi. Każdy dzień, w którym dzieci przychodzą do nas z radością i uśmiechem jest naszym osobistym sukcesem. Stawiamy na indywidualny rozwój każdego dziecka. Priorytetem jest dla nas dobry kontakt i bezpośrednie rozmowy z rodzicami.

 

Pamiętając o tym, że każde dziecko ma prawo do życia, miłości i edukacji, staramy się tak organizować czas naszym podopiecznym, aby sprawić im wielką frajdę z zabawy, która najlepiej wspiera ich rozwój fizyczny, motoryczny i intelektualny.

 

                                                                                                                           mdro